Speeltuin Taka-Tukaland viert Burendag

De vereniging Taka Tuka nodigt haar buren uit om in de speeltuin Taka-Tukaland samen met ons burendag te vieren. De speeltuin Taka-Tukaland is een verbindende factor in de wijk Zevenkamp en samen met de Taka Tukatuin de groene long van de wijk.

Naast koffie drinken en met elkaar kennis maken kunnen de buren ook samen met de vrijwilligers de speeltuin opvrolijken door het planten van de door ons aangeschafte heideplantjes en viooltjes.

Het samen doen, samen genieten van de koffie met iets lekkers, verbinding maken en wellicht voor de eerste keer kennis maken met de speeltuin en de Taka Tukatuin is het doel.  Kinderen en kleinkinderen zijn uiteraard welkom..

Waar: speeltuin Taka-Tukaland – Cole Porterstraat 400
Wanneer: 23 september 2017 tussen 13.00 uur en 17.00 uur
Wie: alle buurtbewoners rondom de speeltuin Taka-Tukaland en de Taka Tukatuin
Toegang: is gratis

Komt u ook?

Deze burendag is mede mogelijk gemaakt door het Oranje Fonds